Albin Kurti mbërrin në Pallatin e Drejtësisë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Albin Kurti, si dhe anëtarët e tjerë të Lëvizjes Vetëvendosje, janë dërguar në Prokurorinë Themelore të Kosovës, në Pallatin e Drejtësisë....

Top Lajme

Albin Kurti mbërrin në Pallatin e Drejtësisë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Albin Kurti, si dhe anëtarët e tjerë të...

URIME 28 NENTORI të nderuar bashkëkombës!

Sot festojmë 28 Nëntorin, këtë datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë....

Emigrantët në kufirin greko-maqedonas në grevë urie

Situata është komplikuar së tepërmi në kufirin greko-maqedonas teksa emigrantët kanë nisur një...

Video: Momenti kur Turqia rrëzon avionin rus

Ushtria turke ka rrëzuar një avion rus pranë kufirit të saj me Sirinë....

Statistika

212141
SotSot6597
DjeDje17358
Këtë JavëKëtë Javë107695
GjithësejGjithësej2121417
Statistik erstellt: 2015-11-29T10:43:36+01:00
IP-Adresa: 54.82.37.206