Gezuar Vitin e Ri 2017 në Dortmund Empfehlung

 15139786 720557048098901 1673468528 n

Pritja e Vitit te Ri 2017 ne Dortmund me 31.12.2016

14976015 721060924715180 1645344635 o

Gezuar Vitin e Ri 2017 në Dortmund Salla nr 2

15152246 721060751381864 1137507791 o

15152269 721060771381862 1762182072 o

15152905 721060724715200 367442191 o

15183869 721060758048530 925057444 o

15215768 721060878048518 1172437059 o

15216055 721060798048526 1032952034 o

15216095 721060684715204 1733358332 o

Bekir Zenuni - Menaxher per Dasma, Koncerte, Xhirues, Ahengje te ndryshme DJ. etj.

Artikel bewerten
(2 Stimmen)

Schreibe einen Kommentar

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Zemra.com mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat!.

Reklama

Seriali shqip - Zyrja per Gjithcka - shiko gjitha episodat

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni Oxygen me Besim Dina - Shiko te gjitha Emisionet

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat

Cookies