URIME 28 NENTORI të nderuar bashkëkombës!

Sot festojmë 28 Nëntorin, këtë datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë. 28 Nëntori i vitit 1912, nuk ishte thjesht një akt i rastësishëm, në këtë datë të caktu...

Top Lajme

URIME 28 NENTORI të nderuar bashkëkombës!

Sot festojmë 28 Nëntorin, këtë datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë....

Emigrantët në kufirin greko-maqedonas në grevë urie

Situata është komplikuar së tepërmi në kufirin greko-maqedonas teksa emigrantët kanë nisur një...

Video: Momenti kur Turqia rrëzon avionin rus

Ushtria turke ka rrëzuar një avion rus pranë kufirit të saj me Sirinë....

Hashim Thaçi në Berlin, Isa Mustafa në Stuttgart e Munih!

Zëvendëskryemnistri dhe Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Hashim Thaçi...

Statistika

210632
SotSot8865
DjeDje16607
Këtë JavëKëtë Javë92606
GjithësejGjithësej2106328
Statistik erstellt: 2015-11-28T13:42:37+01:00
IP-Adresa: 54.159.37.195