Kosova

Lideri i AAK-së dhe ish- komandanti i UÇK-së Ramush Haradinaj me anë…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, ka shprehur shqetësimin e Qeverisë së Kosovës,…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucait, ka…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Krimi i organizuar, Korrupsioni dhe Demarkacioni, padyshim, kanë qenë sfidat më të mëdha…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Sot duke filluar nga ora 13:00, te ‘Newborn’, afër Pallatit të Rinisë…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Në bisedimet që zgjaten tre ditë në Bruksel e që përfunduan sonte,…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Këngëtari Labinot Tahiri i cili viteve të fundit u bë edhe më…
Artikel bewerten
(3 Stimmen)
Kërkohet ndihmë për Edona Dermakun Edona Dermaku 23 vjeçare nga Gjilani, në…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Ish-kreu i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi ka deklaruar se përpjekjet për…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Ministrja për Dialogun, Edita Tahiri thotë se BE-ja ka vendosur që javën…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Kryetari i Unionit të Studentëve të Kosovës, Arben Mehmeti në emër të…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Protestuesit tanimë kanë filluar të mblidhen në sheshin “Skënderbe”. Ata po mbajnë…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Në serinë e XXIV-të të Dosjes së Shefave, Insajderi sjell katër biseda…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka reaguar ndaj kritikëve të marrëveshjes kufitare…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Qytetarët e fshatit Llukë e Epërme dhe përfaqësuesit e fshatrave tjera të…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
(E plotësuar) - Media njofton se sapo është lëshuar gaz lotsjellës në takimin e…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje” në Kosovë, Albin Kurti, analizon për “Shekulli” debatin…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
  Deputetët e opozitës, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
U publikua raporti "Rekomandimet e politikave për kujdesin shëndetësor në Kosovë”. Në…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj përmes një postimi në Facebook…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Presidenti Hashim Thaçi, është treguar i kujdesshëm gjatë bisedave me Adem Grabovcin.…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Sipas analistëve politikë, mungesa e dialogut, mes dy kampeve politike, ka bërë…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Në 24 orët e fundit, në rrugët e Kosovës janë regjistruar gjithsejtë…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa ka përkujtuar 17 vjetorin e…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Kryeministri Isa Mustafa thotë se tani qytetarët e Kosovës janë të barabartë…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Lajmi për vdekjën e zonjës Mona njëherit nënës së motrave Ismaili u…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, kërkoi përkrahjen e Gjermanisë dhe…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Një zjarr ka shpërthyer sot në orët e mëngjesit në qytetin e…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti sot në takim delegacionin…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Rasti i hulumtimit të gazetarëve të “Panama Papers” ka qenë lajmi më…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)

Top Lajme

Haradinaj falenderon të gjithë ata që e mbështetën

Lideri i AAK-së dhe ish- komandanti i UÇK-së Ramush Haradinaj me anë të...

Mustafa reagon për arrestimin e Haradinajt, ja si e cilëson fletarrestin e lëshuar nga Serbia

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, ka shprehur shqetësimin e Qeverisë së Kosovës, për...

Hysni Gucati marre për Francën, Gjenerali të lirohet sa me shpejtë

Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucait, ka konfirmuar...

Kosi ul rrezikun e prekjes nga diabeti

Kërkuesit nga Kembrixhi bënë të ditur se sipas studimeve kosi mund të ulë...