Digjet një fabrikë në Ferizaj (Foto/Video)

09 Apr 2016

Një zjarr ka shpërthyer sot në orët e mëngjesit në qytetin e Ferizajt. Banorët kanë treguar se zjarri është afër fabrikës së këpucëve në këtë qytet derisa po rrëzohet edhe mobilieritë që janë afër.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe ato të zjarrfikësve dhe po mundohen të fikin zjarrin.

Policia e Kosovës për rajonin e Ferizajt ka thënë për portalin Koha.net se nuk ka të lënduar, por dëmet janë të konsiderueshme.

“Njoftimin e kemi marrë në orën 09:00 të mëngjesit. Persona të lënduar nuk ka, por dëmet janë të konsiderueshme”, ka thënë Basri Shabani nga Policia e Kosovës për rajonin e Ferizajt.

 

 

Artikel bewerten
(1 Stimme)

Schreibe einen Kommentar

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Zemra.com mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat!.

Seriali shqip - Zyrja per Gjithcka - shiko gjitha episodat

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni Oxygen me Besim Dina - Shiko te gjitha Emisionet

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat

Cookies