Kosova

Profesori i Universitetit të Prizrenit, B. Zahiti, i arrestuar ditë më parë…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Akademia e Shkencave dhe Arteve të Kosovës ka angazhuar dy zyrtarë për…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Më në fund lëvizin gjërat në drejtim të identifikimit të viktimave të…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Ministra e Diasporës filloi fushatën për promovimin e regjistrit të diasporës. Bashkatdhetarët…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Lëvizja “Vatra” kujton se refugjatët nga Kosova Lindore kanë mbetur të harruar…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Arrestimi i liderit të AAK-së në Slloveni, në Prishtinë ishte manifestuar me…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Merita Rexhaj, motra e Arbën Rexhaj, të vrarë gjatë luftimeve në Kumanovë,…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Tashmë është qetësuar situata mes protestuesve dhe policisë.Policia ka larguar protestuesit nga…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
DASh në raportin vjetor mbi sulmet terroriste tregon një rritje si për…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Policia e Prizrenit ka arrestuar tre persona të dyshuar për marrje me…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Në Kosovë, zyrtarisht janë regjistruar rreth 350 mijë ndërtime pa leje. Tash…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Kryetari i Nismës për Kosovën Fatmir Limaj në emisionin Debat në RTK…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Rreth 34 mijë nxënës që kanë përfunduar klasën e nëntë, presin të…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka kërkuar që gjatë seancës së sotme…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Memli Krasniqi, ka kërkuar sot…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Me aktivitete të shumta, sot në Malishevë, po shënohet 16 Qershori-Dita e…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Pala Kosovare dhe ajo serbe, nuk kanë arritur marrëveshje për heqjen e…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Qendrimi zyrtar i Ramush Haradinajt per ndalimin ne Slloveni. Kryetari Haradinaj nuk…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Institucionet përgjegjëse për sigurinë në Kosovë kanë marrë informata se njerëz të…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Të indinjuar me vonesat e shumta rreth publikimit të listave për verifikimin…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
aAAK, ka mbështetur qumështarët në kërkesat e drejta dhe kundërshton padrejtësitë që…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami, ka pritur sot në…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Shteti nëpërmjet mekanizmave të tij ligjorë, ka sekuestruar pasuri në vlerë prej…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
  Mbi 5 mijë fustane janë dhuruar nga gra dhe burra nga…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Kosova sërish ka shkruar historinë – kësaj radhe vendi jonë për herë…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Seanca festive e Kuvendit të Kosovës për Ditën e Çlirimit u bojkotua…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Ministria e Forcës së Sigurisë së Kosovës ka shpenzuar rreth 380 mijë…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Policia e Kosovës sot në ora 12:00 do të organizojë ceremoni me…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka thënë se Hashim Thaçi do të…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Sipas raportit të Agjencia Kosovare e Statistikave, mbi Vlerësimit të Popullsisë 2014…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)

Seriali shqip - Zyrja per Gjithcka - shiko gjitha episodat

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni Oxygen me Besim Dina - Shiko te gjitha Emisionet

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat

Cookies