Kosova

Seanca dëgjimore në të cilën u shqyrtua kërkesa e Prokurorisë Speciale, për…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Edhe avokatja e të arrestuarëve për terrorizëm te liqeni i Badovcit, Sabrie…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Arrestimin e tre personave në orët e hershme të mëngjesit të ditës…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Të arrestuarit në liqenin e Badovcit nën dyshimin për terrorizëm, dyshohet të…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Policia e Kosovës sot në orët e para të mëngjesit arrestoi tre…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Drejtori gjeneral i RTK-së, Mentor Shala ia ka dhënë një dhuratë këngëtares…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Në vazhdimin e seancës së nisur të enjten, deputetët i dhanë mbështetje…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Policia e Kosovës apeloi tek të gjithë ngasësit e automjeteve që të…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Qeveria e Kosovës ka hartuar strategjinë kombëtare për zhvillim 2016-2021. Kjo strategji…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Kur besimtarët myslimanë kanë hyrë në pjesën e fundit të muajit të…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Ambasadorja Jacobson theksoi se Gjykata Speciale duhet të miratohet sa më shpejt,…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Qeveria e Kosovës është në fazën finale që ta shpallë fituesin për…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Komuna e Prishtinës ka nisur ndriçimin e rrugëve dhe lagjeve të Prishtinës.…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Agjencia për Regjistrim Civil e MPB-së, sot fillon lëshimin e certifikatave të…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Qytetarë të shumtë ia kanë mësyrë qendrave të shërbimeve të Administratës Tatimore…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Vala ka rezervuar 50 mijë numra falas për bashkëatdhetarët, numra të cilët…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Reformat fiskale, të cilat pritet të miratohen së shpejti nga Kuvendi i…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, tha se qëllimi…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Të ndodhur përballë presionit ndërkombëtar, ekzekutivi dhe legjislativi i vendit pritet t’i…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Pas videos së publikuar nga organizata terroriste ISIS, përmes të cilës disa…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli nuk ka arritur që t’i bindë shefat…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Qeveria e Kosovës ka paralajmëruar riprocedimin për në Kuvend të amendamentit 24,…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Pensionisti Emin Avdyli kishte vizituar njërin nga tregjet e Prishtinës, por nga…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Ish- kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tash deputet i Kuvendit të…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Terrorizmi ndërkombëtar është një nga problemet shqetësuese të shoqërisë bashkëkohore dhe kjo…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Deputeti i Vetëvendosjes, Ilir Deda, ka propozuar themelimin e një Gjykate për…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
POROSI PER KOMUNITETET FETARE SHQIPTARE Nëse të gjitha komunitete fetare shqiptare jetojnë…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Megjithëse Kuvendi i Kosovës nuk i ka miratuar amendamentet kushtetuese për themelimin…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Paralajmërimin e Qeverisë së Kosovës për riprocedimin e ndryshimeve kushtetuese në Kuvend…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)

Seriali shqip - Zyrja per Gjithcka - shiko gjitha episodat

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni Oxygen me Besim Dina - Shiko te gjitha Emisionet

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat

Cookies