Hakerat shqiptarë sulmojnë faqen e Hekurudhave të Maqedonisë

Grupi i hakerave "Kosovo Cyber Elite's" ka hakuar faqen e Hekurudhave dhe të Transportit të Maqedonisë.

Në faqe nuk shfaqen më informacione që kanë të bëjnë me ministrinë, por shfaqet emri i grupit dhe shqiponja dykrenare shqiptare, transmeton Zhurnal.

Ndërsa, edhe në sfond dëgjohet një këngë me nota patriotike shqiptare.

/albeu.com/

Artikel bewerten
(0 Stimmen)

Schreibe einen Kommentar

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Zemra.com mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat!.

Seriali shqip - Zyrja per Gjithcka - shiko gjitha episodat

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni Oxygen me Besim Dina - Shiko te gjitha Emisionet

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat

Cookies