Nga bora bllokohet Dibra, s’ka rrymë më shumë se 10 orë

Dëbora e madhe dhe mungesa e rrymës elektrike më shumë se 10 orë kanë bllokuar lëvizjen dhe jetën normale të  qytetarëve të Dibrës. Ky qytet me mbi 10 mijë banorë mbetet i bllokuar tërësisht.

Mbrëmë rreth orës 22:00, banorë dibran kanë raportuar se  është ndërprer rryma elektrike deri në këto çaste dhe janë  bllokuar  gjithë akset rrugore për në periferi të Dibrës
Drejtuesit e pushtetit vendor dhe komuniteti i zonës po ndihmojnë  maksimalishtë që të dilet nga kjo situatë e vështirë.

/zhurnal.mk

Artikel bewerten
(1 Stimme)

Schreibe einen Kommentar

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Zemra.com mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat!.

Seriali shqip - Zyrja per Gjithcka - shiko gjitha episodat

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni Oxygen me Besim Dina - Shiko te gjitha Emisionet

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat

Cookies