Nishani: “Procesi duhet të jetë i lirë dhe i ndershëm”

21 Jun 2015

Pranë kutisë së votimeve është parë sot edhe presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani. Përveç se ka vënë votën, ai ka bërë thirrje për pjesëmarrje në zgjedhje.

Kjo ditë për presidentin Nishani përkon me 25 vjetorin e rënies së komunizmit, ndaj dhe sipas tij kjo ditë është historike.
“Procesi duhet të jetë i lirë dhe i ndershëm”, tha Nishani.
Por, theksoi se institucioni që udhëheq ai ka informacione për abuzime me procesin zgjedhorë por, tha se do pres fjalën e institucioneve ligjore. / RTKLive
 

Artikel bewerten
(1 Stimme)

Schreibe einen Kommentar

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Zemra.com mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat!.

Seriali shqip - Zyrja per Gjithcka - shiko gjitha episodat

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni Oxygen me Besim Dina - Shiko te gjitha Emisionet

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat

Cookies