Ushqehet vetëm me banane për 12 ditë, shikoni se çfarë ndodhi! |VIDEO|

A jeni duke provuar të humbni disa kilogramë në trupin tuaj? Hani banane çdo ditë. Kështu veproi Yulia Tarabath.


Bananet janë burim i shkëlqyeshëm i vlerave ushqyese. Ato ndihmojnë në përmirësimin e të pamurit, e rrisin humbjen e peshës, ulin tensionin e lartë të gjakut etj.


Yulia nuk ka ngrënë asgjë përveç bananeve për 12 ditë me radhë, thotë se ka konsumuar shumë ujë, ka pushuar për shumë kohë dhe ka qenë aktive me ushtrime gjithë kohën, kjo lloj diete njihet edhe si ‘një-frut’.


Përveç përmirësimeve shëndetësore, ajo gjithashtu kishte vërejtur edhe disa nga ushqimet e preferuara (jo dhe aq të shëndetshme) kishin filluar të mos i pëlqenin. /lajmi.net

Artikel bewerten
(10 Stimmen)

Schreibe einen Kommentar

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Zemra.com mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat!.

Seriali shqip - Zyrja per Gjithcka - shiko gjitha episodat

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni Oxygen me Besim Dina - Shiko te gjitha Emisionet

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat

Cookies