Lajme

Lajme (246)

Liderët e katër partive më të mëdha politike të Maqedonisë, Nikolla Gruevski…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Pensionisti Emin Avdyli kishte vizituar njërin nga tregjet e Prishtinës, por nga…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Ish- kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti tash deputet i Kuvendit të…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Terrorizmi ndërkombëtar është një nga problemet shqetësuese të shoqërisë bashkëkohore dhe kjo…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Nëse mendonit se të gjithë mënyrat për të tërhequr audiencën ishin konsumuar,…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Deputeti i Vetëvendosjes, Ilir Deda, ka propozuar themelimin e një Gjykate për…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
POROSI PER KOMUNITETET FETARE SHQIPTARE Nëse të gjitha komunitete fetare shqiptare jetojnë…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Megjithëse Kuvendi i Kosovës nuk i ka miratuar amendamentet kushtetuese për themelimin…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Paralajmërimin e Qeverisë së Kosovës për riprocedimin e ndryshimeve kushtetuese në Kuvend…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Punimet ne autostradën Prishtinë - Han i Elezit i janë ofruar kryeqytetit.…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Me 75 për, 7 kundër , 2 abstenime nuk miratohet ndryshimet e…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Jashtëm Hashim Thaçi, tha para deputetëve se Kosova…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Shumë vrasje tash e 16 vjet, janë regjistruar në statistikat e policisë.…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Policia e Shtetit konfirmon se nga lista e 21 te kërkuarve për…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në 57 bashki. Në 42…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Presidentja e Republikës së Kosovës,Atifete Jahjaga,priti sot në takim sekretarin e forcave…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në 52 bashki. Në 38…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Partitë opozitare në Kuvendin e Kosovës, kanë braktisur në mënyrë demonstrative mbledhjen…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Profesori i Universitetit të Prizrenit, B. Zahiti, i arrestuar ditë më parë…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Akademia e Shkencave dhe Arteve të Kosovës ka angazhuar dy zyrtarë për…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Më në fund lëvizin gjërat në drejtim të identifikimit të viktimave të…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Përderisa kanë nisur të numërohen kutitë e para të votuesve, përfshirë edhe…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Rezultatet paraprake të Exit Poll të IPR Marketing dhe Ora News për…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Pas mbylljes së votimeve Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha bëri apel…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Ashtu siç ishte paralajmëruar, Partia Demokratike po shkon drejt mosnjohjes së zgjedhjeve.…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Ministra e Diasporës filloi fushatën për promovimin e regjistrit të diasporës. Bashkatdhetarët…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Lëvizja “Vatra” kujton se refugjatët nga Kosova Lindore kanë mbetur të harruar…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Pranë kutisë së votimeve është parë sot edhe presidenti i Shqipërisë Bujar…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Arrestimi i liderit të AAK-së në Slloveni, në Prishtinë ishte manifestuar me…
Artikel bewerten
(1 Stimme)

Seriali shqip - Zyrja per Gjithcka - shiko gjitha episodat

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni Oxygen me Besim Dina - Shiko te gjitha Emisionet

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat

Cookies