Lajme

Lajme (246)

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Memli Krasniqi, ka kërkuar sot…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Në intervistën që dha për AbcNews ish-kryeministri Sali Berisha ka rrëfyer për…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Me aktivitete të shumta, sot në Malishevë, po shënohet 16 Qershori-Dita e…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Pala Kosovare dhe ajo serbe, nuk kanë arritur marrëveshje për heqjen e…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Qendrimi zyrtar i Ramush Haradinajt per ndalimin ne Slloveni. Kryetari Haradinaj nuk…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Institucionet përgjegjëse për sigurinë në Kosovë kanë marrë informata se njerëz të…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Të indinjuar me vonesat e shumta rreth publikimit të listave për verifikimin…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
aAAK, ka mbështetur qumështarët në kërkesat e drejta dhe kundërshton padrejtësitë që…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami, ka pritur sot në…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Shteti nëpërmjet mekanizmave të tij ligjorë, ka sekuestruar pasuri në vlerë prej…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
  Mbi 5 mijë fustane janë dhuruar nga gra dhe burra nga…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Kosova sërish ka shkruar historinë – kësaj radhe vendi jonë për herë…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Seanca festive e Kuvendit të Kosovës për Ditën e Çlirimit u bojkotua…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Ministria e Forcës së Sigurisë së Kosovës ka shpenzuar rreth 380 mijë…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Policia e Kosovës sot në ora 12:00 do të organizojë ceremoni me…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka thënë se Hashim Thaçi do të…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Sipas raportit të Agjencia Kosovare e Statistikave, mbi Vlerësimit të Popullsisë 2014…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Gazeta prestigjioze amerikane përmes një shkrimi për Maqedoninë ka shkruar se ky…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Në kuadër të shënimit të Ditës së paqes, Kuvendi i Republikës së…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Për dallim nga Sami Lushtaku, Sylejman Selimi, Jahir e Zeqir Demaku e…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Portali i televizionit të njohur beogradas “B92” i ka dalë në mbrojtje…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Partitë opozitare të Kosovës, Lëvzja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Partitë opozitare, Vetëvendosje, AAK dhe NISMA, nuk do të marrin pjesë sot…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Interpol Tirana ka ekstraduar nga Shqipëria drejt Italisë shtetasin Alban Elezi, banues…
Artikel bewerten
(3 Stimmen)
Në fshatin Llugë të Istogut një person ka raportuar në polici se…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Në Tiranë është shënuar simbolikisht 137-vjetori i Lidhjes Shqiptare të Prizrenit. I…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Eshtrat e Isa Boletinit përfundimisht pushojnë në vendlindjen e tij në Boletin…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Të dëbuar nga qyteti i Shkodrës,pas urdhrit të Esat Pashë Toptanit, së…
Artikel bewerten
(3 Stimmen)
Kryeministri i vendit Isa Mustafa ka postuar një shkrim në llogarinë e…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Situata në Maqedoni po karakterizohet nga kriza politike dhe forcat qeveritare duhet…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)

Seriali shqip - Zyrja per Gjithcka - shiko gjitha episodat

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni Oxygen me Besim Dina - Shiko te gjitha Emisionet

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat

Cookies