Lajme

Lajme (246)

Ministri i FSK-së, Haki Demolli ka thënë se me rastin e rivarrimit…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Liqeni artificial i Gazivodës është tema kryesore e cila është duke i…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Para disa çastesh, në Prishtinë, përfundoi autopsia në trupat e pesë luftëtarëve…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Të afërm të shqiptarëve të Kosovës, të arrestuar në Maqedoni pas luftimeve…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Prokuroria e Shtetit në Kosovë ka miratuar kërkesën e familjarëve të kosovarëve…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Lutfi Haziri, kryetar i LDK-së në Gjilan dhe kryetar aktual i Komunës…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
(E plotësuar) Banorët e Lagjes së Trimave në Kumanovë kanë filluar të…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Deklaratë e Qeverisë Shqiptare mbi ngjarjet në Kumanovë të Maqedonisë Qeveria e…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Protesta e paralajmëruar nga partitë opozitare, e cila ka moto “Kundër kapjes…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Vesel Gjina dhe Kujtim Bejiqi janë bërë bashkë para orës 07:00 të…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Ministri i Jashtëm i Kosovës Hashim Thaçi, pritet që në muajt në…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Ministria e Mjedisit dhe e Planifikimit Hapësinor (MMPH), ka nisur hetimet për…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Zëvendëskryeministri i Parë i Republikës së Kosovës dhe njëherësh ministër i Punëve…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Shtatëdhjetenjë zyrtarë të lartë publik nuk kanë deklaruar pasurinë e tyre në…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Prej çlirimit e deri tash asnjë autoritet vendës apo ndërkombëtar nuk ia…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Largimi i Xhabir Hamitit nga posti i dekanit të Fakultetit të Studimeve…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Protestuesit veteranë kanë hyrë me forcë brenda rrethojave të objektit të Qeverisë…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
I plotësuar:  Rasti ka ndodhur në katin e tretë të "Albi Mall",…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Një video amatore tregon momentet e ndërhyrjes së policisë në ambjentet e…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Kosova, po ballafaqohet me krizën më të madhe ekonomike dhe sociale prej…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Kryetarja e Gjakovës, Mimoza Kusari, ka thënë se partitë opozitare po synojnë…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Kryeministri Isa Mustafa, duke iu përgjigjur ultimatumeve të partive opozitare për shkarkim…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Mijëra kosovarë vazhdojnë ikjen nga Kosova. Mbrëmjen e sotme në stacionin e…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Kryeministri Edi Rama bëri me dije në Kuvend se Ministria e Punëve të Jashtme shqiptare është njoftuar se Garda Spanjolle ka rrëzuar një helikopter me drogë, në bordin e të cilit ishte pilot një major i Forcave Shqiptare të Armatosura. "Majori që drejtonte helikopterin e…
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka bërë të ditur se protestat…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Mediat amerikane përmes njoftimeve të agjencive Associated Press dhe Reuter kanë raportuar…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Policia e Kosovës ka raportuar se në fshatin Maxhunaj, të Vushtrrisë është…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Gjykata Themelore e Prizrenit ka dënuar Artist Durakun nga Prizreni me 3…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Lideri i Aleancës për Kosovë të Re Behgjet Pacolli thotë se dita…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)

Seriali shqip - Zyrja per Gjithcka - shiko gjitha episodat

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni Oxygen me Besim Dina - Shiko te gjitha Emisionet

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat

Cookies