Lajme

Lajme (246)

Dëbora e madhe dhe mungesa e rrymës elektrike më shumë se 10…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Një kamion i përmbysur në rrugën Shkup - Veles para tunelin në…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Grupi i hakerave "Kosovo Cyber Elite's" ka hakuar faqen e Hekurudhave dhe…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Burime brenda institucioneve të sigurisë në Kosovë, janë duke e hetuar mundësinë,…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka penguar një përpjekje…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Mediat serbe, apo më sakt gazeta e kryeministrit serb Aleksandër Vuçiq, 'Informer',…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Një ditë pas vrasjes së dyfishtë në zonën e Selitës, policia është…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Shqipëria është shteti më i rrezikshëm në Ballkan për të jetuar. Vetëm…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
E plotësuar: Ka vdekur edhe vajza tjetër, e aksidentit tragjik në Drenas,…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Disa dhjetëra policë kanë formuar mburojë rreth 26-vjeçarit, Mahmoud Mansour, dhe të…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Komuna e Prishtinës për vitin 2015 do ta ketë buxhetin e reduktuar…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Familjarët e 24-vjeçarit nga Dragostunja, i vrarë në Siri, deklarojnë se Idajet…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
BIK-u, e pranon se duhet të ketë reforma, po jo vetëm kur…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Pjesëtari i FSK-së, Naim Hakiqi, i vetëvrarë dje, është varrosur sot me…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Të dhënat e publikuara në faqen zyrtare të Agjencisë së Inteligjencës Amerikane…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Një përleshje mes të rinjsh ka sjellë deri tek therja me thikë…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Profesori i Medresesë “Alaudin” në Prishtinë, Xhabir Hamiti, është i bindur se…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Komisioni Ndërkombëtar për Persona të Zhdukur, ka bërë identifikimin edhe të 16…
Artikel bewerten
(1 Stimme)

Seriali shqip - Zyrja per Gjithcka - shiko gjitha episodat

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni Oxygen me Besim Dina - Shiko te gjitha Emisionet

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat

Cookies