Lajme

Lajme (246)

Ngjarja ngjan si një histori e vërtetë filmash triller. Vrasësi i hyn…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Haradinaj thotë se zgjedhja e Presidentit në këto rrethana është një drejtim…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, ka njoftuar se të premten në ora…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Kryetari i AAK –së Ramush Haradinaj përmes një reagimi për medie ka…
Artikel bewerten
(3 Stimmen)
Ministri i Integrimeve Evropiane, Bekim Çollaku ka thënë para anëtarëve të Komisionit…
Artikel bewerten
(7 Stimmen)
Tre liderët opozitarë, bashkë me deputet dhe aktivistë janë mbledhur para ndërtesës…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Skeçi 'Plani strategjik' i Stupcave bëri shumë bujë mediatike. U dhanë shumë…
Artikel bewerten
(9 Stimmen)
Një minorene shqiptare 17 vjeçare, e cila gjendej prej disa ditësh me…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Norma e kthimit të interesit kapital prej 21 përqind për kompaninë "ContourGlobal"…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, në një intervistë për Radio Kosovën, tha…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj, në një intervistë, paksa…
Artikel bewerten
(3 Stimmen)
Pas një lëndimi në këmbën e djathtë 30-vjeçarja, nga rrethi i Obiliqit,…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Albin Kurti, si dhe anëtarët e tjerë…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Lëvizja Vetëvendosje përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Shefat e grupeve paraletrare të subjekteve opozitare kanë bërë thirrje që mos…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, ka mbledhur Këshillin e Sigurisë…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Ndalimi i punës së Kuvendit të Kosovës është i papranueshëm, ka thënë…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Para pak çastesh ka ndodhur një përleshje brenda Kuvendit. Glauk Konjufca është…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Ekonomia kosovare ka kohë që është në gjendje të vështirë dhe kryesisht…
Artikel bewerten
(3 Stimmen)
Ish-kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në një intervistë për Televizionin Shqiptar,…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Përveç institucioneve të arsimit të lartë shtetëror, Agjencia e Kosovës për Akreditim,…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, vazhdon të këmbëngulë…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Besnik Berisha, këshilltar i kryeministrit Isa Mustafa, thotë se kryeministri nesër do…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Për herë të parë në një studio televizive shqiptare, Presidentja e Kosovës,…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Vozitësit në Kosovë jo rrallë herë thyejnë rregullat e komunikacionit. Një ndër…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Opozita tashmë ka ndarë mendjen për organizimin e protestave masive deri në…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
(E plotësuar) Të arrestuar janë anëtari i Kryesisë partiake Zgjim Hyseni dhe…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Edhe sot ka vazhduar pyetja se kush do t’i prijë delegacionit të…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Akademik Esat Stavileci tashmë i ndjerë, në ligjeratën përshëndetëse me studentët e…
Artikel bewerten
(3 Stimmen)
Agjencitë e ndryshme në Kosovë të mirëinformuara, po arrijnë të rezervojnë termine,…
Artikel bewerten
(1 Stimme)

Seriali shqip - Zyrja per Gjithcka - shiko gjitha episodat

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni Oxygen me Besim Dina - Shiko te gjitha Emisionet

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat

Cookies