Lajme

Lajme (246)

Deputeti Ilir Deda, i bërë pjesë e Lëvizjes Vetëvendosje para zgjedhjeve të…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
(E plotësuar) Një person është vrarë ndërsa dy të tjerë janë plagosur…
Artikel bewerten
(5 Stimmen)
Në kryeqytet çështja e furnizimit me ujë vazhdon të jetë problematike. Ndërtimi…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Më 19 korrik të vitit 1998, si pasojë e një sulmi të…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Qindra besimtarë myslimanë në gjithë Kosovën falën sot në mëngjes namazin e…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Tregu vendor në masë të madhe ka filluar që çdo ditë e…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Dy muaj pas nënshkrimit të marrëveshjes së ndërtimit, sot u zhvillua ceremonia…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Ministri Hashim Thaçi ka theksuar se nuk guxojnë të dështojnë edhe një…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) është përplasur me Murat…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Seanca dëgjimore në të cilën u shqyrtua kërkesa e Prokurorisë Speciale, për…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Edhe avokatja e të arrestuarëve për terrorizëm te liqeni i Badovcit, Sabrie…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Arrestimin e tre personave në orët e hershme të mëngjesit të ditës…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Të arrestuarit në liqenin e Badovcit nën dyshimin për terrorizëm, dyshohet të…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Policia e Kosovës sot në orët e para të mëngjesit arrestoi tre…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Drejtori gjeneral i RTK-së, Mentor Shala ia ka dhënë një dhuratë këngëtares…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Në vazhdimin e seancës së nisur të enjten, deputetët i dhanë mbështetje…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Policia e Kosovës apeloi tek të gjithë ngasësit e automjeteve që të…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Qeveria e Kosovës ka hartuar strategjinë kombëtare për zhvillim 2016-2021. Kjo strategji…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Kur besimtarët myslimanë kanë hyrë në pjesën e fundit të muajit të…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Ambasadorja Jacobson theksoi se Gjykata Speciale duhet të miratohet sa më shpejt,…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Qeveria e Kosovës është në fazën finale që ta shpallë fituesin për…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Komuna e Prishtinës ka nisur ndriçimin e rrugëve dhe lagjeve të Prishtinës.…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Cili është vendimi që i dha lirinë e parakohshme Sokol Mjacajt dhe…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Agjencia për Regjistrim Civil e MPB-së, sot fillon lëshimin e certifikatave të…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Qytetarë të shumtë ia kanë mësyrë qendrave të shërbimeve të Administratës Tatimore…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmë në Dukagjin, ku…
Artikel bewerten
(5 Stimmen)
Vala ka rezervuar 50 mijë numra falas për bashkëatdhetarët, numra të cilët…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Rënia e remitancave dhe rritja e nivelit të papunësisë në vend do…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)

Seriali shqip - Zyrja per Gjithcka - shiko gjitha episodat

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni Oxygen me Besim Dina - Shiko te gjitha Emisionet

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat

Cookies