Artikel bewerten
(57 Stimmen)
Mehr in dieser Kategorie: « FOL TV TV - Vizion Plus »

Schreibe einen Kommentar

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Zemra.com mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat!.

Reklama / Marketing

Top Lajme

Kramme: Kosovarët mund të punësohen në Gjermani

Migracioni dhe refugjatët janë aktualisht ndër temat më të rëndësishme në Gjermani. Deri...

Albin Kurti mbërrin në Pallatin e Drejtësisë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Albin Kurti, si dhe anëtarët e tjerë të...

URIME 28 NENTORI të nderuar bashkëkombës!

Sot festojmë 28 Nëntorin, këtë datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë....

Emigrantët në kufirin greko-maqedonas në grevë urie

Situata është komplikuar së tepërmi në kufirin greko-maqedonas teksa emigrantët kanë nisur një...

Statistika

215826
SotSot9461
DjeDje17314
Këtë JavëKëtë Javë26775
GjithësejGjithësej2158265
Statistik erstellt: 2015-12-01T14:45:20+01:00
IP-Adresa: 54.146.219.227