{flvremote}http://www.onlinesat-tv.com/channel/player.swf{/flvremote}

Artikel bewerten
(7 Stimmen)
Mehr in dieser Kategorie: « RTK LIVE TVSH »

Schreibe einen Kommentar

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Zemra.com mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat!.

Video tjera

Urime Pavaresia e Kosovesë

 

Amazon Werbung

Top Lajme

Muri në  Mitrovicë dhe reflektimi i tij në Luginë

Muri në Mitrovicë, veçmas këto 2 javët e fundit, gjithënjë e më shumë...

Të shtunën protestë në Bruksel për lirimin e Haradinajt

Shqiptarët që jetojnë në Bruksel në një mujorin e ndalimit të Ramush Haradinajt...

Sekretari i NATO-s, Jens Stoltenberg sot në Kosovë

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, do të vizitojë sot Kosovën, me...

Alarmohet Greqia: Incidenti me trenin serb i solli Shqipërisë armatim nga SHBA-ja

Situata në rajonin e Ballkanit sa vjen edhe përkeqësohet. Teksa ditët e fundit...