Kronikë e Zezë

Kronikë e Zezë

Zbulohet dosja për 67-vjeçarin abuzues Margarit Ç., i cili është arrestuar para…
Artikel bewerten
(8 Stimmen)
Një minorene shqiptare 17 vjeçare, e cila gjendej prej disa ditësh me…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Interpol Tirana ka ekstraduar nga Shqipëria drejt Italisë shtetasin Alban Elezi, banues…
Artikel bewerten
(3 Stimmen)
Në fshatin Llugë të Istogut një person ka raportuar në polici se…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
“Ju lutem më ndihmoni. Bashkëshorti im më thotë se do të më…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Policia e Kosovës ka raportuar se në fshatin Maxhunaj, të Vushtrrisë është…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Gjykata Themelore e Prizrenit ka dënuar Artist Durakun nga Prizreni me 3…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Disa dhjetëra policë kanë formuar mburojë rreth 26-vjeçarit, Mahmoud Mansour, dhe të…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)