Shqiperia

Cili është vendimi që i dha lirinë e parakohshme Sokol Mjacajt dhe…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmë në Dukagjin, ku…
Artikel bewerten
(5 Stimmen)
Rënia e remitancave dhe rritja e nivelit të papunësisë në vend do…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Nëse mendonit se të gjithë mënyrat për të tërhequr audiencën ishin konsumuar,…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në 57 bashki. Në 42…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në 52 bashki. Në 38…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Përderisa kanë nisur të numërohen kutitë e para të votuesve, përfshirë edhe…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Rezultatet paraprake të Exit Poll të IPR Marketing dhe Ora News për…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Pas mbylljes së votimeve Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha bëri apel…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Ashtu siç ishte paralajmëruar, Partia Demokratike po shkon drejt mosnjohjes së zgjedhjeve.…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Pranë kutisë së votimeve është parë sot edhe presidenti i Shqipërisë Bujar…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Në intervistën që dha për AbcNews ish-kryeministri Sali Berisha ka rrëfyer për…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Në Tiranë është shënuar simbolikisht 137-vjetori i Lidhjes Shqiptare të Prizrenit. I…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Deklaratë e Qeverisë Shqiptare mbi ngjarjet në Kumanovë të Maqedonisë Qeveria e…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Burime brenda institucioneve të sigurisë në Kosovë, janë duke e hetuar mundësinë,…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Mediat serbe, apo më sakt gazeta e kryeministrit serb Aleksandër Vuçiq, 'Informer',…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Një ditë pas vrasjes së dyfishtë në zonën e Selitës, policia është…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Shqipëria është shteti më i rrezikshëm në Ballkan për të jetuar. Vetëm…
Artikel bewerten
(1 Stimme)