Zgjidhe një Radio

 • Radio Test
  { margin:0; padding:0; }

  Geschrieben am Samstag, 16 März 2019 13:06 in Radio Shqip
  Schlagwörter: radio viciana shqip live
  Gelesen 34 mal
 • Radio Fama
  Radio Fama
  Geschrieben am Freitag, 08 März 2019 23:09 in Radio Shqip
  Schlagwörter: radio zemra shqip live
  Gelesen 196 mal
 • Radio Emigranti
  Radio Emigranti
  Geschrieben am Freitag, 08 März 2019 23:08 in Radio Shqip
  Schlagwörter: radio zemra shqip live emigranti
  Gelesen 355 mal
 • Radio Gjakova
  Radio Gjakova
  Geschrieben am Freitag, 08 März 2019 23:08 in Radio Shqip
  Schlagwörter: radio zemra shqip live gjakova
  Gelesen 200 mal
 • Radio Kosova e Lirë
  Radio Kosova e Lirë
  Geschrieben am Freitag, 08 März 2019 23:08 in Radio Shqip
  Schlagwörter: radio zemra shqip live kosova e lire
  Gelesen 265 mal

Armeni 0-2 Shqipëri

11 Okt 2015

 

 

Kombëtarja shqiptare sonte luan ndeshjen vendimtare me armenin, për kualifikim në EURO 2016, ky takim nisë ne ora 18:00 dhe do te transmetohet drejtpërdrejt ne RTK1

Pas humbjes nga Serbia, kombëtares shqiptare i duhet patjetër fitorja kundër armenëve ne mënyrë qe te kualifikohet drejtpërdrejt, ne EURO 2016, ne te kundërtën çdo rezultat tjetër e dërgon Shqipërinë ne barazh.
Futbollistët e Kombëtares sonë janë të bindur se mund ta fitojnë përballjen me Armeninë, fitore e cila do të siguronte biletën për në Francë.
Sfida me Armeninë, e cila është jetike, ka bërë që shqiptarët ku do që janë të mendojnë vetëm për ndeshjen e sontme. Një fitore eventuale nga ky udhëtim i vështirë, do të realizonte ëndrrën shqiptare, kualifikimin në një eveniment të madh siç është kampionati Evropian.
Takimi mes Armenisë dhe Shqipërisë nis në orën 18:00, dhe do te transmetohet drejtpërdrejt ne Radio Televizionin Publik te Kosovës (RTK1). /RTKLive

Artikel bewerten
(0 Stimmen)

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat

Cookies